SKI POZDĚCHOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda! Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu najdete čtveřici vleků. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku a gulášek. Středisko sousedí s Vurmovka.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 61%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 25.4.
Polojasno
19°C
15°C
Pátek
26.4.2019
Polojasno
21°C
14°C
Sobota
27.4.2019
Zataženo
11°C
9°C
Neděle
28.4.2019
Déšť
11°C
8°C